Dino otwarte w niedziele [LISTA]

55 sklepów sieci Dino jest już czynne siedem dni w tygodniu, w tym w niedziele niehandlowe. Jak to możliwe? Uzyskały status placówek pocztowych, o czym informowaliśmy już prawie rok temu.

O tym, że Dino planuje stać się placówką pocztową pisaliśmy tutaj.

Najwięcej sklepów sieć otwiera w miejscowościach turystycznych – np. w województwie zachodniopomorskim aż 17 sklepów, a w Wielkopolsce 14. Nieco mniej uzyskało status placówek pocztowych w województwach dolnośląskim (5), pomorskim (3) czy lubuskim (5). W niedziele niehandlowe otwiera się po jednym Dino na Mazowszu (Pomiechówek), Śląsku (Bystra), Łodzi (Lutomiersk) i w Małopolsce (Maniowy).

Są czynne bardzo długo - w każdą niedzielę w godzinach 6:00-23:00. Te same godziny otwarcia obowiązują od poniedziałku do soboty, oraz w niedziele handlowe. Zapewne już niedługo kolejne sklepy, których Dino ma już 1622 (stan na koniec czerwca 2021 r.), dołączą do tej listy.

Niedawno ponad 240 sklepów w niehandlową niedzielę otworzyła Biedronka. Tak samo postępują sklepy sieci Żabka, Abc, Groszek, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Euro Sklep, Carrefour Express, Stokrotka Express, Top Market, Topaz, Chata Polska, Prim Market, wybrane placówki Polomarketu i Intermarche, a nawet markety budowlane Bricomarche.

Katarzyna Pierzchała 4661 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.