Lidl wraca ze sklepem polowym

Po dwuletniej przerwie powraca Pol’and’Rock Festival, który w tym roku odbędzie się zarówno w wersji online, jak i offline. Już po raz 11. Lidl otworzy tu swój polowy sklep pod nazwą Rockowa Wyspa Lidla.

Tegoroczny festiwal startuje w czwartek, 29 lipca, jednak już od wtorku, 27 lipca na terenie festiwalu zostanie otwarty sklep Lidla. Jego asortyment jest skomponowany w taki sposób, aby uczestnicy Pol’and’Rock Festival mogli na bieżąco uzupełniać brakujące produkty oraz żeby nie musieli martwić się o to, czy czegoś zapomnieli. Sieć podkreśla, że gości na Pol’and’Rock Festival już po raz 11., dlatego jest w stanie coraz lepiej dobierać spersonalizowany asortyment.

W tym roku w ofercie ponownie znajdą się więc piwa bezalkoholowe, szeroki wybór lodów, słodycze, chipsy oraz słone przekąski. Nie zabraknie także różnego rodzaju napojów, soków, nabiału, wędlin oraz warzyw i owoców. Oprócz artykułów spożywczych w sklepie będzie można zakupić  tzw. festiwalowe must-have, czyli śpiwory, tiszerty, namioty, koce, akcesoria kempingowe, maty i materace czy płaszcze przeciwdeszczowe.

Podczas festiwalu Lidl pozostawia do dyspozycji klientów formy płatności, które na co dzień obowiązują w sklepach sieci, w tym płatność metodą BLIK. W sklepie będzie można korzystać także z aplikacji zakupowej Lidl Plus – dla klientów festiwalowego sklepu zostaną przygotowane specjalne kupony promocyjne, które będą obowiązywać wyłącznie podczas tego wydarzenia.

Pol’and’Rockowy sklep Lidla będzie czynny całą dobę już od wtorku, 27 lipca, od godziny 12:00 do niedzieli, 1 sierpnia, również do godziny 12:00.

Ilona Mrozowska 4263 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.