Centrum Janki otworzyło Liliputkowo dla dzieci

Podwarszawskie Centrum Janki rozszerza swoją ofertę skierowaną do najmłodszych. Nowa atrakcja - Liliputkowo - to instalacja artystyczna, przypominająca Warszawę w stylu retro, w której dzieci znajdą strefy do kreatywnej zabawy, a rodzice miejsce na chwilę relaksu. Lokal zajmuje powierzchnię 164 mkw.

Wnętrze Liliputkowa utrzymane jest w klimacie miniaturowych kamieniczek inspirowanych dawną Warszawą, między którymi znaleźć można stoły kreślarskie, pracownię artystyczną i wiele innych elementów pobudzających ciekawość dzieci i zachęcających do kreatywnego spędzania czasu. Otwarciu lokalu towarzyszą dodatkowe atrakcje – najmłodsi mają okazję do zabaw z animatorami oraz uczestniczenia w wielu specjalnych wydarzeniach.

Liliputkowo jest czynne od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe w godzinach 11:00 – 19:00 i dostępne bezpłatnie dla wszystkich odwiedzających.

Centrum Janki zostało otwarte w 1999 roku w miejscowości Janki przy ruchliwej trasie na Kraków, Wrocław, Łódź i Katowice. Obiekt o powierzchni 85 498 mkw. oferuje odwiedzającym możliwość dokonania zakupów w 170 sklepach. Do głównych najemców Centrum Janki należą: Auchan, Zara, Reserved, C&A, Bershka, CCC, Empik, Go Sport, H&M, Jysk, Mohito, Stradivarius, Kazar, Deichmann, Hebe Zdrowie i Piękno, Douglas, Kakadu, New Yorker, Rossmann, Sephora, Smyk, Leroy Merlin, Media Markt oraz TK MAXX. Na terenie obiektu działa także kino Cinema City oraz 20 lokali gastronomicznych, m.in. restauracja Pizza Hut, a także kawiarnie, takie jak Starbucks czy Costa Coffee. Na odwiedzających czeka parking oferujący 3060 miejsc postojowych.

Centrum Janki znalazło się na czwartym miejscu w raporcie „Centra handlowe przyjazne dzieciom” przygotowanym przez firmę doradczą Colliers.

 

Katarzyna Pierzchała 4524 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.