Marcin Dorociński ambasadorem marki Kinley

Schłodzony, z dodatkiem cytryny lub jako składnik koktajli jest orzeźwiającą i stylową propozycją dla wymagających smakoszy. Mowa o toniku Kinley. Ambasadorem marki został właśnie jeden z najpopularniejszych aktorów - Marcin Dorociński.

Kinley to - jak podkreśla producent - napój dla tych, którzy potrafią docenić niezbyt słodki, wyraźny smak z delikatną goryczką. Schłodzony, z dodatkiem cytryny lub jako składnik koktajli jest orzeźwiającą i stylową propozycją dla wymagających smakoszy.

Chcąc zachęcić konsumentów do tego, aby sięgnęli po tonik, marka przygotowała nową kampanię reklamową
z udziałem Marcina Dorocińskiego. Polski aktor, znany z takich produkcji filmowych
i serialowych jak „Pitbull”, „Róża” oraz „Gambit królowej”, przez najbliższy czas będzie wspierał markę w działaniach promocyjnych jako jej ambasador, między innymi występując w spotach reklamowych realizowanych pod hasłem „Smak, do którego dorastasz”.

- Ogromnie cieszymy się, że do grona naszych ambasadorów dołączył jeden
z najbardziej znanych i cenionych polskich aktorów. Jego wizerunek, ale też podejście do życia, doskonale pasuje nie tylko do naszej marki, ale i do realizowanej obecnie kampanii digitalowej – mówi Izabela Gorczyca-Tronina, frontline activation brand manager dla marki Kinley w Coca-Cola Poland Services.

W ramach kampanii przygotowano cztery etiudy video z różnymi wariantami smaków Kinleya. W każdej z nich Marcin Dorociński celebruje momenty, w których może się zrelaksować, nie przejmując się oczekiwaniami, jakie niesie życie aktora. Nie zaniedbując swoich ról, może najzwyczajniej w świecie cieszyć się wspomnianym smakiem dystansu. W serii krótkich spotów, polska gwiazda filmowa przekonuje konsumentów, że między innymi od gromkich oklasków lepsze jest tylko uznanie bliskich przyjaciół, a od zwycięstwa – świadomość, że nie zawsze trzeba wygrywać.

W ramach digitalowej kampanii reklamowej „Smak, do którego dorastasz” oprócz etiud video, zaplanowano również aktywność na YouTube, w mediach społecznościowych oraz reklamę displayową. Dodatkowo, Kinley we wszystkich wariantach otrzyma wsparcie sprzedażowe w sklepach na terenie całej Polski.


Ilona Mrozowska 4222 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.