Grupa Maspex. Pasty Warzywne Łowicz

Cztery pasty warzywne od Łowicza, na kanapkę lub do dipów.

Łowicz wprowadził produkty z kolejnej, nowej dla marki kategorii. W ofercie pojawiły się cztery bogate w błonnik pasty warzywne.

Propozycje Łowicza to: Pasta Warzywna pomidory i wędzona papryka, wariant z bakłażanem i suszonymi pomidorami, połączenie cukinii i curry oraz Pasta Warzywna papryka i czerwona fasola. Zostały one wyprodukowane z warzyw bogatych w naturalny błonnik, w tym z roślin strączkowych, dzięki którym stanowią wartościowe źródło białka pochodzenia roślinnego. Produkty te są pomyślane są jako dodatek do pieczywa, ale mogą stanowić bazę warzywnych dipów oraz składnik wszelkiego rodzaju przekąsek.

Pasty Warzywne Łowicz to 100% naturalnej receptury – bez sztucznych zagęstników czy innych dodatków. Mają gładką konsystencję i łatwo rozsmarowują się na pieczywie. Dostępne są w niskich słoikach, z których łatwo je wyjmować.

Cena sugerowana na półce: ok. 5 zł.

Typ i wielkość opakowania jednostkowego: słoik, 180 g.

Typ i wielkość opakowania zbiorczego: tacka, 8 sztuk.

Magdalena Weiss 3268 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.