Grupa Maspex. Lubella Choco Game

Nowe płatki śniadaniowe dla fanów gamingu.

Lubella wraz z lubianymi przez dzieci i młodzież gamingowymi influencerami Vito i Bellą przygotowała nowość – płatki Choco Game o czekoladowo-bananowym smaku i w unikalnym "gamerskim" kształcie kursorów. Limitowana edycja jest dostępna w wariantach 200 i 400 g.

Promocja obejmuje także płatki Choco Kulki oraz Choco Muszelki (w formatach 250 g i 500 g), dostępne teraz w  opakowaniach z awatarami Vito i Belli.

W związku z promocją Lubella planuje także już niebawem konkurs z wartościowymi nagrodami dla kreatywnych fanów Vito i Belli. Akcja otrzyma również silne wsparcie mediowe w postaci kampanii digital. Informacje o promocji można znaleźć na opakowaniach.

Sugerowana cena: liniowa do pozostałych płatków Lubella.

Typ i wielkość opakowania jednostkowego: Choco Game 200 g i 400 g, Choco Kulki i Choco Muszelki 250 g i 500 g.

Typ i wielkość opakowania zbiorczego: małe paczki 12 szt. w kartonie, duże – 9 szt. w kartonie.

Magdalena Weiss 3268 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.