Nowy Spar Mini w Świdniku

To kolejna miejscowość na mapie sieci.

Do sieci Spar dołączył nowy sklep w formacie Spar Mini w Świdniku (powiat limanowski, województwo małopolskie). Placówka ma 82 mkw. sali sprzedaży, 2 kasy i jest dogodnie zlokalizowana – zwłaszcza dla klientów preferujących codzienne zakupy blisko domu. Spar Mini w Świdniku prowadzony jest przez niezależnych partnerów detalicznych – to ich 5 placówka w sieci Spar.

- Zauważamy, że od czasu pandemii klienci zwiększyli zakupy w sklepach lokalnych, blisko domu i zaczęli zwracać jeszcze większą uwagę na jakość produktów. To akurat mocne strony sieci Spar - mówi  Wayne Hodson, prezes zarządu Wasz Sklep Spar.

Firma podkreśla, że chce otwierać działające z sukcesami sklepy praktycznie w każdej lokalizacji.

- Nie prowadzimy ekspansji wyłącznie w dużych miastach, skupiamy się również na mniejszych miejscowościach, a także na wsiach. Nawet niewielkie miasteczka są w stanie przyjąć nie jeden, lecz np. dwa sklepy Spar. Jest to możliwe, gdyż Spar ma nad innymi sieciami handlowymi istotną przewagę – jaką jest możliwość prowadzenia sklepu w wielu formatach, dostowanych do tego, aby zaspokajać różne potrzeby zakupowe konsumenta - dodaje Wayne Hodson.

Joanna Hamdan 12570 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.