Action rośnie we Wrocławiu

17 lipca sieć otworzy w tym mieście swój piąty sklep.

Market o powierzchni 700 mkw. zlokalizowany będzie w centrum handlowym Ferio Gaj przy ul. Świeradowskiej 51. W sklepie, dla wygody klientów, w ramach pilotażu zostały zainstalowane kasy samoobsługowe.

- Cieszymy się, że wrocławianie polubili Action i tak chętnie odwiedzają nasze sklepy, a zainteresowanie produktami wciąż rośnie. Z tego powodu postanowiliśmy otworzyć kolejny, piąty już market na terenie miasta. Na jego lokalizację wybraliśmy centrum handlowe Ferio Gaj. To doskonałe miejsce, położone w południowej części Wrocławia, które jest dobrze skomunikowane z innymi dzielnicami. W aktualnej ofercie Action klienci znajdą akcesoria do ogrodu, grillowania, majsterkowania oraz aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu - mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska.

Tego samego dnia zostanie otwarty również dyskont w Środzie Wielkopolskiej w centrum handlowym Kupiec Średzki przy placu Armii „Poznań” 3. Sklep zajmie powierzchnię ponad 830 mkw. na parterze centrum.

Sklepy Action będą działać w godzinach 9:00-21:00 od poniedziałku do soboty oraz od 9:00 do 20:00 w niedziele handlowe. Na odwiedzający czeka ponad 6000 produktów z aż 14 kategorii w przystępnych cenach.

Obecnie w naszym kraju Action posiada 124 sklepy i zatrudnia ponad 2000 osób.

Joanna Hamdan 12570 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.