"Zostaw paczkę w Żabce" - nowa usługa już działa

Od 15 lipca br. klienci Żabki mogą skorzystać z usługi "Zostaw paczkę w Żabce". Podpowiadamy na czym dokładnie polega ta zupełnie nowa, jeśli chodzi o sieci handlowe usługa, i do kogo jest skierowana.

"Zostaw paczkę w Żabce" to usługa skierowana do lokalnych klientów, którzy nie mają czasu, bądź po prostu nie chcą umawiać się z odbiorcą paczki w domu.

Założenia są proste.Wystarczy uzupełnić numer telefonu i adres e-mail na stronie www.paczki.zabka.pl. Nie jest wymagane oznaczenie przesyłki etykietą adresową, wystarczy odręcznie napisać na paczce jej numer i pozostawić przesyłkę w wybranym sklepie Żabka, z którego odbierze ją inny klient. Paczkę można odebrać w dogodnych dla siebie godzinach, podobnie jak każdą inną przesyłkę, podając kod odbioru. Promocyjna cena usługi to tylko 0,99 zł. Istnieje również możliwość nadania przesyłki za pobraniem, w tym przypadku jej wartość nie może przekroczyć 1000 zł.

Żabka to pierwsza sieć sklepów w Polsce, która umożliwia taką usługę klientom indywidualnym.

"Zostaw paczkę w Żabce" to kolejna już usługa wprowadzona do tej sieci sklepów. Można już w niej zrobić nie szybkie zakupy, ale także opłacić rachunki, nadać lub odebrać paczkę, skorzystać z usługi „Zamów i odbierz”, jak również zjeść coś czy napić się kawy.

Operatorem technologicznym usługi jest Pointpack. Jak tłumaczy Paulina Żmijowska, kierownik ds. marketingu&PR Pointpack, nowe rozwiązanie może okazać się bardzo korzystne dla osób korzystających z portali aukcyjnych lub platform zakupowych, w których następuje bezpośredni odbiór zakupów od sprzedawcy. Dzięki tej usłudze nie będzie już konieczności spotkania się osobiście i umawiania się w konkretnym terminie. W ten sposób łatwo przekazać sobie wzajemnie określone produkty.

Ilona Mrozowska 4222 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.