Netto otworzyło siedem nowych sklepów

Od 27 maja wywodząca się z Danii firma otworzyła łącznie 42 sklepy w miejsce danych placówek brytyjskiego lidera. W ramach standardowego biznesu powstał również sklep w Poznaniu, który jest kolejną, piętnastą już placówką pod tym szyldem na mapie stolicy Wielkopolski.

15 lipca sieć powiększyła się o siedem placówek, w tym sześć takich, które powstały w miejsce Tesco. Marka Netto Zadebiutowała w Kłaju, Kowalach i Radziejowie, z kolei w Kielcach, Łodzi, Żorach i Poznaniu otworzyła kolejne sklepy.

Jak informuje Netto, konwersja dawnych sklepów Tesco przebiega zgodnie z planem. Od 27 maja wywodząca się z Danii firma otworzyła łącznie 42 sklepy w miejsce danych placówek brytyjskiego lidera. W ramach standardowego biznesu powstał również sklep w Poznaniu, który jest kolejną, piętnastą już placówką pod tym szyldem na mapie stolicy Wielkopolski.

W dniu inauguracji klienci otrzymali w prezencie do zakupów duże wygodne torby wielorazowego użytku z grafiką nawiązującą do logo i kolorystyki Netto.

Otwarcia cieszyły się dużym zainteresowaniem lokalnych klientów. W większości sklepów przewidywana jest kontynuacja świętowania w sobotę, 17 lipca. W dniach 15-17 lipca lub do wyczerpania zapasów we wszystkich nowo otwartych sklepach dostępne są liczne promocje z przecenami sięgającymi kilkudziesięciu procent.

Obejmują one m.in. owoce i warzywa „Z Zieleniaka Netto”, chrupiące, odpiekane na miejscu pieczywo, świeże mięso „Prosto z zagrody” czy słodkości. Specjalna oferta otwarciowa to także produkty dla najmłodszych: m.in. pieluchy i nawilżane chusteczki marki własnej Netto – „Hello sensitive”, wyróżniające się brakiem zapachu, brakiem barwników i antyalergicznym właściwościami.

Nowo otwierane sklepy funkcjonują w formacie Netto 3.0. W jego ramach sieć oferuje szeroki wybór świeżych owoców i warzyw (ponad 150 gatunków), produkty bezglutenowe, bezlaktozowe, bezcukrowe, a także produkty z certyfikatem bio. Z myślą o osobach wybierających szybkie rozwiązania stworzono strefę To Go, w której klienci znajdą szeroką gamę gotowych dań.

Wystrój sklepów Netto 3.0 inspirowany jest stylem skandynawskim, który charakteryzuje się funkcjonalnością, minimalizmem i nawiązaniem do natury. Stąd szerokie alejki, wyjątkowe oświetlenie czy drewniane elementy wystroju.

Do końca roku sieć planuje otworzyć łącznie ponad 150 sklepów w całej Polsce. Koniec całego procesu konwersji planowany jest na połowę 2022 r.

We wszystkich nowych sklepach istnieje możliwość wypłaty gotówki (cash back).

Adresy i godziny otwarcia nowych placówek:

Kielce:

Osiedle Na Stoku 72L

pon.-sb.: 6-23

Kłaj:

ul. Kłaj 1047

pon.-sb.: 6-23

Kowale:

Centrum Handlowe Kowale, ul. Staropolska 32a

pon.-sb.: 6-22

Łódź:

ul. Zgierska 221

pon.-sb.: 6-22

Radziejów:

ul. Komunalna 19

pon.-sb.: 6-22

Żory:

ul. Wodzisławska 8

pon.-sb.: 6-22

Poznań:

ul. Hawelańska 2A/48

pon.-sb.: 6-22

 

Magdalena Weiss 3268 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.