Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Dwa nowe warianty piwa Cortes

Idealna propozycja na gorące lato.

Cortes Rosado to inspirowane czerwonym winem, lekkie w smaku piwo. Jest delikatnie słodkie i przyjemnie musuje. Podane z lodem idealnie orzeźwia, będzie więc dobrą propozycją na ciepłe, letnie wieczory.

Z kolei Cortes Muscat przywodzi na myśl wakacyjne promienie słońca. Pod tą nazwą kryje się piwo o smaku białego, deserowego, hiszpańskiego wina. Świeży, owocowy smak podbity bąbelkami oraz niższa zawartość alkoholu czynią Cortesa Muscat idealną propozycją na spotkanie z bliskimi.

- Na bieżąco śledzimy światowe trendy i oczekiwania naszych konsumentów w poszukiwaniu nowych, innowacyjnych produktów. Cortes Rosado i Muscat idealnie wpisują się w trendy lekkich piw o niższej zawartości alkoholu, w niezwykłych i nieoczywistych połączeniach smakowych - powiedziała Paulina Grodzińska, dyrektor marketingu Van Pur.

Oba warianty piwa wyróżniają się pastelowymi barwami oraz specjalnie zaprojektowanymi na tę okazję etykietami z elementami szlachetnego złota. Cortes Rosado i Muscat dostępne są w butelkach o pojemności 330 ml z kapslem typu twsit-off.

Joanna Hamdan 13699 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.