Ritauls Cosmetics otwiera pierwsze sklepy w Polsce

Jeden z nich będzie znajdował się w warszawskiej galerii Sadyba Best Mall.

Produkty marki to kosmetyki, ale także akcesoria do domu, które znane są już polskim konsumentom, ponieważ do tej pory dostępne były w perfumeriach Sephora i Douglas.

W sklepie Ritauls w Sadyba Best Mall konsumenci będą mogli liczyć na profesjonalną obsługę, a także dostęp do szerokiego asortymentu produktów, obejmujących kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy, pielęgnację przeciwsłoneczną, akcesoria do domu, takie jak świece zapachowe, patyczki zapachowe, a także zapachy do samochodu oraz kolekcję ubrań Soulwear.  

Rituals to marka, która powstała w 2000 roku w Holandii i jako pierwsza połączyła w swojej ofercie kosmetyki do ciała oraz zapachowe produkty do domu.

Marka obecna jest w 33 krajach, w 2650 sklepach (format shop-in-shop) i posiada ponad 850 sklepów niezależnych. Jest także dostępna w kanale Travel Retail: 140 promach i statkach rejsowych, 12 sklepach lotniskowych, a także w ponad 2500 luksusowych hotelach butikowych.

W 2020 w Amsterdamie powstał pierwszy niestandardowy format sklepu: The House of Riutals, a maju 2021 roku otworzyły się w nim dwa nowe piętra z pierwszym na świecie konceptem Body Spa i Mind Spa.

Joanna Hamdan 12721 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.