Aplikacja Mój Lewiatan bardziej spersonalizowana

PSH Lewiatan rozwija aplikację mobilną Mój Lewiatan i pracuje nad nowymi rozwiązaniami. W najbliższym czasie aplikacja zostanie wzbogacona m.in. o cyfrową wersję karty lojalnościowej pod tą samą nazwą.

Mój Lewiatan to mobilna aplikacja dostępna dla klientów sieci od 21 września ub.r.  Dzięki aplikacji - jak podkreśla operator sieci - można sprawdzić aktualne oferty, również produktów marki własnej Lewiatan dostępnych tylko w sklepach Lewiatan; oraz zaplanować listę zakupów, którą można wyeksportować i udostępnić innym osobom. Wszystkie promocje są spersonalizowane pod kątem oferty obowiązującej w danym sklepie.

Już teraz klienci, którzy mają kartę lojalnościową Mój Lewiatan mogą ją zarejestrować również
w aplikacji mobilnej. Ma ona funkcję lokalizacji sklepów w najbliższej okolicy ze wskazaniem czy w danym sklepie działa program Lojalnościowy Mój Lewiatan. Dzięki temu jej użytkownik na bieżąco otrzymuje informacje o nowych usługach czy udogodnieniach w swoim ulubionym sklepie, takich jak np. parking, możliwość płacenia kartą czy Blikiem, a także o godzinach otwarcia danego sklepu.

Już wkrótce użytkownicy aplikacji będą mogli skorzystać z udogodnień takich jak: moduł wirtualnej karty umożliwiającej przystąpienie do programu lojalnościowego Karta Mój Lewiatan bez odebrania fizycznej karty w sklepie. W ciągu kilku tygodni planowane jest uruchomienie bloga „Gotuję z Lewiatanem” i jego integracja z aplikacją, a za kilka miesięcy wprowadzone zostaną dedykowane kupony rabatowe.

- Coraz więcej klientów korzysta z mobilnych urządzeń cyfrowych, stąd pomysł by poszerzyć funkcjonalność aplikacji tak, by spełniała ich oczekiwania. Już teraz klienci korzystający z aplikacji oprócz dostępu do najnowszej oferty Lewiatana mogą korzystać z bazy przepisów z kanału na YouTube „Gotuję z Lewiatanem” wykorzystujących produkty dostępne w naszych sklepach, a także historii swoich zakupów - przypomina Marcin Poniatowski, dyrektor ds. marketingu i członek zarządu Lewiatan Holding.

Aplikacja Mój Lewiatan - jak podkreśla operator - jest intuicyjna i funkcjonalna. Obecnie korzysta z niej prawie 200 tysięcy klientów sieci.

 

Ilona Mrozowska 4642 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.