MBeauty Cosmetics. Superfood

To nowa seria koreańskich maseczek przyjazna skórze i środowisku.

Znajduje się w niej pięć różnych wariantów maseczek zawierających wysokiej jakości ekstrakty warzywne
i roślinne.

Są to: Odmładzająca maseczka na tkaninie Superfood – z jagodami acai i borówkami, Rozświetlająco-odmładzająca maseczka na tkaninie Superfood - komosa ryżowa i nasiona chia, Kojąca maseczka na tkaninie Superfood – dynia i marchewka, Nawilżająco-odmładzająca maseczka na tkaninie Superfood – zielona herbata oraz Oczyszczająca maseczka na tkaninie Superfood - jarmuż i szpinak.

Maseczka na płachcie jest w 100% biodegradowalna i zapakowana w opakowanie powlekane szarym papierem. Kosmetyki nie zawierają w swoim składzie żadnych składników pochodzenia zwierzęcego i nie są testowane na zwierzętach. 

Naturalna maska na tkaninie doskonale dopasowuje się do konturów twarzy. Tencel, z którego wykonane są maseczki to włóknina celulozowa pochodzenia roślinnego. Jest chłonna bardziej niż bawełna i sztuczny jedwab, bardzo delikatna dla skóry i ma właściwości antybakteryjne. Ma dużą wytrzymałość porównywalną z poliestrem i nie rozciąga się po zamoczeniu.

Maseczki Superfood dostępne są w drogeriach Hebe.

Joanna Hamdan 14707 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.