Mickey i Minnie zawitają do Biedronki

Od 5 lipca w sklepach sieci po raz pierwszy pojawi się sygnowana kolekcja Disneya w znajdą się m.in.: t-shirty, szorty oraz porcelanowe kubki.

Oferta produktów z Myszką Mickey i Minnie od Disneya, to - według operatora - dowód na to, że w Biedronce klienci mogą liczyć na różnorodną ofertę i dostęp do kultowych na całym świecie marek.
 
- Wiemy, że ten wesoły duet ma miliony fanów w Polsce i nie tylko, dlatego mamy nadzieję, że nasi klienci, znajdą coś odpowiedniego dla siebie - mówi Kinga Papiernik, dyrektor kategorii w sieci Biedronka.
 
Już od poniedziałku 5 lipca w disneyowskiej ofercie Biedronki znajdą się t-shirty (19,99 zł) i szorty (19,99 zł), wykonane z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału.
 
W nowej kolekcji od Disneya znajdą się nie tylko ubrania. Oferta Mickey & Minnie to również porcelanowe kubki (dostępne już od 5 lipca) oraz kubki termiczne (dostępne od 19 lipca). Porcelanowe kubki o pojemności 330 ml kupić będzie można za 11,99 zł za sztukę.

Z kolei 19 lipca w Biedronce pojawi się kolejna odsłona kolekcji, a w niej kostiumy kąpielowe oraz kubki termiczne z podobiznami disneyowskich bohaterów, dlatego warto na bieżąco obserwować ofertę sieci na stronie biedronka.pl.

Joanna Hamdan 12906 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.