Eurocash Serwis zostaje w Panattoni Park Janki I

Spółka Eurocash Serwis, specjalizująca się w dystrybucji wyrobów tytoniowych i produktów strefy przykasowej, renegocjowała umowę najmu powierzchni w Panattoni Park Janki I. Łącznie do dyspozycji najemcy pozostaje ponad 5.400 mkw. powierzchni magazynowej i 660 mkw. powierzchni biurowo-socjalnej.

Spółka Eurocash Serwis należy do grupy Eurocash i zajmuje się zaopatrywaniem sklepów w produkty impulsowe, czyli umieszczane w strefie kas (słodycze, wyroby farmaceutyczne, napoje).

W obszarze działalności spółki jest też dystrybucja papierosów i pozostałych wyrobów tytoniowych.

Eurocash Serwis dysponuje flotą ponad 300 samochodów, które rozwożą towary do punktów zgodnie z ustalonym harmonogramem. Kontaktem z klientami zajmuje się ponad 160 przedstawicieli handlowych i pracowników działu telemarketingu.

Panattoni Park Janki I to centrum dystrybucyjne położone w okolicach Warszawy. Korzystający z centrum najemcy otrzymują dostęp do powierzchni magazynowej, produkcyjnej i biurowej. Park znajduje się bezpośrednio przy węźle „Sokołowska” drogi ekspresowej S8 i w pobliżu autostrady A2. Z potencjału Panattoni Park Janki I w pełni czerpać mogą przedsiębiorstwa zajmujące się dystrybucją towarów. Właścicielem obiektu jest Panattoni Europe.

– Spółka Eurocash Serwis brała pod uwagę różne możliwości – zarówno przeprowadzkę do innej lokalizacji, jak i konsolidację w ramach Grupy Eurocash. Na decyzję o pozostaniu w Panattoni Park Janki I wpłynęły bardzo korzystne warunki najmu. Cieszymy się, że wsparliśmy spółkę Eurocash Serwis w dokonaniu optymalnego dla niej wyboru – skomentował Jakub Kurek, associate director w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Cresa Polska.

Ilona Mrozowska 4263 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.