Sklep Orlen w ruchu w obiektywie [GALERIA]

23 czerwca zadebiutował sklep pod szyldem Orlen w ruchu. To pierwsza niezlokalizowana na stacji benzynowej placówka koncernu PKN Orlen. Jeszcze w tym roku ma przybyć 40 takich punktów.

Jak już informowaliśmy wczoraj, 23 czerwca ruszyła pierwsza placówka Orlenu w ruchu. To szyld convenience, który pojawiać się będzie w centrach miast. Pierwszy obiekt powstał w miejscu dawnego punktu Superac, prowadzonego przez przejęty przez Orlen Ruch.

W sklepie rzuca się w oczy szeroka oferta dań gotowych, kanapek, ciastek, słodyczy, schłodzonych napojów, lodów, piwa. Są hot dogi i kącik kawowy. Można też kupić gazetę (bo stoisko z gazetami jest), usiąść, poczytać, coś przekąsić i ugasić pragnienie. Asortymentem placówka przypomina sklep zlokalizowany na dworcach kolejowych.

Do końca roku w największych polskich miastach ma powstać kolejnych 40 takich punktów, w sumie ma ich być około 900.

W dniu otwarcia sklepu powodzeniem cieszyły się przekąski oraz piwo (był to dzień ostatniego, jak się okazało, występu Polaków na Euro 2020).

Oto galeria zdjęć z pierwszego obiektu Orlen w ruchu przy ulicy Grójeckiej 26 w Warszawie.

Magdalena Weiss 3268 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.