Marka Plusssz zaprasza do testowania

Akcja, której ambasadorem jest aktorka i sportsmenka Joanna Jabłczyńska, ma na celu podkreślenie znaczenia nawadniania się podczas uprawiania sportu.

Do testowania suplementu diety Plusssz Elektrolity SPORT 100% Complex marka Plusssz zaprasza sportowców, influencerów, celebrytów znanych ze sportowej pasji oraz wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu. Akcja ma zwrócić uwagę osób uprawiających sport na realną potrzebę uzupełniania elektrolitów.

W ramach akcji marka nawiązała współpracę z popularną aktorką i miłośniczką biegania Joanną Jabłczyńską, która będzie ambasadorką Wielkiego Testu Plusssz.

Wszystkie osoby zainteresowane sportem i zdrowym stylem życia, które zdecydują się na uczestnictwo w Wielkim Teście Plusssz, będą mogły wziąć udział w konkursie z nagrodami. Informacje na temat akcji będą pojawiać się na fanpage’u marki Plusssz.

Za ideę i działania związane z Wielkim Testem Plusssz odpowiada agencja Kuźnia PR.

Joanna Hamdan 12721 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.