Płonie sklep sieci Stokrotka

Aż 13 zastępów straży pożarnej gasi pożar, który wybuchł w sklepie sieci Stokrotka w Koszalinie - donosi PAP.

– Płonie sklep sieci "Stokrotka" przy ul. Emilii Gierczak w Koszalinie (woj. zachodniopomorskie). Ogniem zajął się dach obiektu. Na miejscu pracuje 13 zastępów straży pożarnej – poinformował w piątek rzecznik komendanta wojewódzkiego PSP w Szczecinie kpt. Tomasz Kubiak.

Strażacy alarm o pożarze odebrali o godz. 13.05.

– Ogień wszedł na dach obiektu. Do akcji gaśniczej zadysponowano 13 zastępów straży pożarnej – poinformował kpt. Kubiak.

Na razie nie ma informacji o osobach poszkodowanych.

Sieć Stokrotka należy do litewskiej Maxima Grupė, która kupiła poprzedniego właściciela sieci, Emperię Holding w 2018 roku. Oprócz Polski Maxima działa także w krajach bałtyckich oraz Bułgarii. Jest też właścicielem internetowego sklepu Barbora, który na początku 2021 roku uruchomił swoją polską witrynę. Na Litwie działa on od 2014 roku, a na Łotwie i w Estonii od 2018.

Magdalena Weiss 3268 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.