Polomarket otwiera dwa nowe sklepy

I co więcej - rozpoczyna budowy kolejnych siedmiu.

Po otwarciach w ostatnich tygodniach trzech nowych sklepów w Sobótce, Swarzewie i Sztutowie, sieć nie zwalnia tempa. 18 czerwca otworzyła swój nowy obiekt w Unieściu k. Mielna (woj. zachodniopomorskie), a za dwa tygodnie ruszy kolejny, tym razem w Choczewie (woj. pomorskie).

Oba supermarkety zaprojektowane zostały zgodnie z najnowszym konceptem sieci. Szerokie aleje zakupowe i optymalnie dostosowanie układu regałów mają zapewnić wysoki komfort codziennych zakupów. Wyposażenie sali sprzedaży, w szczególności nowoczesne systemy chłodzenia, gwarantują zapewnienie najwyższej jakości i świeżości sprzedawanego asortymentu. Oba obiekty, poza bardzo dobrymi lokalizacjami, posiadają duże parkingi, co także wpływa na wygodę zakupów.

Poza tymi dwoma lokalizacjami, sieć do końca roku planuje jeszcze zrealizować kilkanaście nowych otwarć. W najbliższych tygodniach rozpoczyna się budowa siedmiu nowych obiektów, a trzy inne są już na etapie prac wykończeniowych. Polomarket stale też poszukuje atrakcyjnych lokalizacji do wynajmu, które zwiększą liczbę nowych otwarć.

Część z nowo otwieranych placówek będzie wspierana logistycznie przez najnowsze, oddane w kwietniu br., trzecie centrum logistyczne grupy, zlokalizowane w Swarożynie.

Grupa Polomarket to polska sieć supermarketów, którą tworzą spółki detaliczne prowadzące sklepy. W skład Grupy wchodzi również spółka logistyczna. Sieć zaczynała w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś jest to już ponad 280 placówek na terenie całej Polski i blisko 2,5 mld obrotu netto rocznie. Miesięcznie jej sklepy odwiedza prawie 9 mln klientów. Firma jest pracodawcą dającym zatrudnienie 5800 osobom.

 

Katarzyna Pierzchała 4544 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.