Lidl rozdaje kupony rabatowe

Zgodnie z hasłem "Zostań łowcą okazji z Lidl Plus", sieć Lidl przygotowała dla klientów nową akcję promocyjną. Każdy użytkownik aplikacji Lidl Plus, który zrobi dwukrotnie zakupy w sklepie Lidla w weekend, a następnie w środę, otrzyma kupony rabatowe.

Od 18 czerwca każdy użytkownik aplikacji Lidl Plus, podczas zakupów zrobionych od piątku do soboty, otrzyma voucher uprawniający go do natychmiastowej zniżki w wysokości 10 zł, przy zastrzeżeniu jednak, że przy zakupach za minimum 149 zł.

Co więcej, każdy kto zrealizuje weekendowy kupon, może liczyć na kolejny voucher w środę – uprawnia on do zniżki o wartości 20 zł, przy zakupach za minimum 149 zł. Łącznie klienci mogą zaoszczędzić 30 zł.

Akcja dedykowana jest dla użytkowników aplikacji Lidl Plus i będzie obowiązywać od piątku 18 czerwca do środy 30 czerwca we wszystkich ponad 770 sklepach Lidl Polska. Wyłączone są z niej produkty takie jak: napoje alkoholowe w tym piwo, wyroby tytoniowe, produkty lecznicze oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt.

 

Katarzyna Pierzchała 4544 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.