IKEA Retail Polska z nowym dyrektorem

Do IKEA Retail w Polsce dołączył Jordi Esquinas obejmując stanowisko dyrektora ds. działalności komercyjnej. Jordi Esquinas jest związany z marką IKEA od ponad 20 lat.

Jordi Esquinas rozpoczął pracę z IKEA w 1998 r.. Przez dziesięć lat zajmował różne stanowiska w sklepie IKEA Badalona, a następnie dołączył do zespołu ekspansji krajowej, gdzie uczestniczył w planowaniu i otwarciach nowych sklepów w Hiszpanii i Portugalii. W 2011 r. objął stanowisko sales leader dla działu Kuchnia w IKEA w Madrycie.

Od 2014 r. Jordi Esquinas zdobywał doświadczenie na rynkach zagranicznych, pracując jako zastępca Country Sales Managera w Belgii, a następnie obejmując to samo stanowisko w IKEA w Wielkiej Brytanii i Irlandii. W październiku 2017 r. wrócił do IKEA w Hiszpanii jako country selling manager.

Na stanowisku dyrektora ds. działalności Komercyjnej, Jordi Esquinas odpowiedzialny jest za cały obszar handlu IKEA Retail w Polsce.

Ilona Mrozowska 4222 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.