Arla Foods. Starbucks Doubleshot® Intenso

To wyższy stopień kawowego wtajemniczenia dzięki połączeniu trzech rodzajów kawy.

Twoja energia jest na wyczerpaniu? W najbardziej pracowite dni sięgnij po najnowszy napój Starbucks Doubleshot® Intenso - pełną kawowej mocy nowość w popularnym asortymencie gotowych kaw mrożonych Starbucks Doubleshot®.

Stworzony z mocnej mieszanki trzech rodzajów kawy - kolumbijskiej kawy Arabica 100% Fairtrade, znanej i uwielbianej kawy Starbucks Signature Espresso Roast oraz ekstraktu z zielonej kawy - Starbucks Doubleshot Intenso to napój idealny dla zabieganych, którzy potrzebują kawowego uderzenia mocy.

 Nowa linia napojów Starbucks Doubleshot Intenso obejmuje w chwili obecnej jeden produkt: Starbucks Doubleshot Intenso Black - sama kawa, bez dodatków.

Napoje Starbucks Doubleshot Intenso dostarczane są w charakterystycznych, jaskrawoczerwonych aluminiowych butelkach o pojemności 200 ml, które w 100% nadają się do recyklingu, a dzięki zakrętce umożliwiającej wielokrotne zamykanie idealnie sprawdzą się w podróży.

Charlotta Oldham, Senior Marketing Manager CPG EMEA: „Dzięki połączeniu trzech rodzajów kawy mrożony napój Starbucks Doubleshot® Intenso to idealny wybór dla wszystkich poszukujących dodatkowego kawowego uderzenia mocy w ciągu dnia. Wszystkim nam zdarzają się dni, gdy potrzebujemy dodatkowego zastrzyku energii i pobudzenia. Starbucks Doubleshot Intenso stworzono z myślą o takich właśnie chwilach, a wszystko to zamknięte w wygodnej, w 100% nadającej się do recyklingu aluminiowej butelce”.

Roman Jawczak, Regional Commercial Manager Arla Foods: „Napoje kawowe gotowe do spożycia to jedna z najszybciej rosnących kategorii napojowych na rynku polskim. Dynamika wzrostu wynosiła aż 15% wartościowo w relacji 2020 do 2019 roku, pomimo negatywnego wpływu pandemii na rynek produktów impulsowych. Pyszne napoje doceniają konsumenci, sprawiając że Starbucks jest marką numer 1 w wyborach konsumenckich i odpowiada za 98% wzrostu wartościowego całej kategorii. Nowy napój Starbucks Doubleshot Intenso dostępny będzie w supermarketach i sklepach spożywczych na terenie Polski od 10 czerwca 2021 w cenie 9,99 zł. Będzie można je kupić m.in. w sieci Rossmann.

Joanna Hamdan 12542 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.