I.D.C. Polonia. Góralki Oryginał Hot Chocolate

To ciemne wafelki przekładane pysznym kakaowo-czekoladowym kremem w obwodowej polewie kakaowej.

Góralki Hot Chocolate to jeszcze więcej czekoladowego smaku – to cztery warstwy chrupiących wafelków i więcej pysznego kremowego nadzienia.

Wyjątkowy wafelek o smaku gorącej czekolady jest idealny o każdej porze, w każdej sytuacji, gdziekolwiek i z kimkolwiek jesteś, kiedy pracujesz i kiedy oddajesz się swoim zajawkom, kiedy jesteś wśród przyjaciół i kiedy jesteś sam na sam ze swoimi myślami.

Góralki Oryginał Hot Chocolate to edycja limitowana, dlatego ich opakowanie będzie wyróżniać się na półce.

Głębokie brązy mają podkreślić mocny czekoladowy smak produktu. Czerwień i elementy rysowane nawiązują do motywu przewodniego marki, a złote elementy graficzne nadają produktowi luksusowego charakteru. 

Najbliższa kampania marketingowa marki Góralki, która rozpocznie się we wrześniu będzie poświęcona przede wszystkim wafelkom Góralki Hot Chocolate. Kampania będzie prowadzona szeroko wieloma kanałami. Poza reklamą telewizyjną, Góralki będą obecne na nośnikach outdorowych i w prasie. Zintensyfikowane działania będą prowadzone także w social mediach i w internecie. Planowane są także aktywności trade marketingowe.  

www.wafelkigoralki.pl

Joanna Hamdan 12570 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.