Diamant wspiera lokalne inicjatywy

Wystartował program Dobre Działania, czyli akcja pomocy dla inicjatyw społecznych, w ramach której najlepsze otrzymają dofinansowanie na rozwój regionu.

Celem programu jest wsparcie tych mieszkańców, którzy mobilizują lokalne grupy zainteresowań, działając na rzecz wspólnego dobra. Program podzielony jest na kilkumiesięczne edycje, a w każdej z nich nagrodzone zostaną 3 inicjatywy. Każda z nich otrzyma po 3000 zł.

Nabór do programu jest otwarty, a więc może zgłosić się każdy. Organizatorowi zależy na wsparciu tych działań, które są dla regionu wartością dodaną – budują lub wzmacniają jego rozpoznawalność, odpowiadają na jego potrzeby, aktywizują lokalną społeczność, pomagają ocalić od zapomnienia tradycję lub kreować przyszłość. Zgłosić można się poprzez formularz kontaktowy, który oprócz opisu inicjatywy, umożliwia także załączenie materiałów graficzno-filmowych.

- W każdym biznesie siłą napędową są ludzie. To oni tworzą naszą firmę i pomagają jej się rozwijać – począwszy od uprawy buraka cukrowego, po jego zbiory, przetwarzanie, produkcję cukru i sprzedaż - mówi Paweł Maciejewski, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Pfeifer & Langen Polska, producenta cukru Diamant. - Co roku przetwarzamy ponad 4 mln ton polskich buraków, dostarczanych przez ponad 8000 plantatorów. Staramy się więc być dobrym partnerem w biznesie, ale i nieuciążliwym sąsiadem dla lokalnych społeczności. Dlatego w ramach akcji Dobre Działa chcemy udowodnić, że liczymy się z ich zdaniem i chcemy wspierać działania mogące dodatkowo rozwinąć regiony, w których funkcjonuje nasza firma - dodaje Paweł Maciejewski.

Szczegóły, regulamin oraz listę partnerów akcji Dobre Działania znaleźć można na stronie: dobredzialania.pl.

Joanna Hamdan 12570 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.