Megasam24 znacząco rozszerzył zasięg dostaw

O blisko 100 tys. gospodarstw domowych na południe od Warszawy powiększył swój zasięg dostaw e-sklep Megasam24.pl.

Na zdjęciu: Dariusz Krzysztoporski, właściciel Megasam24.pl

Sam sklep jest jest zlokalizowany na południu Warszawy – w Mysiadle, stąd też jego naturalnym kierunkiem rozwoju są rejony nieobsługiwane przez obecnych w stolicy gigantów internetowych. Chodzi m.in. o takie miejscowości jak Janki, Sękocin, Magdalenka, które są zarazem w bliskiej odległości od centrali Megasam24.pl.

- Zakończyliśmy właśnie akcję ulotkową informującą o tej naszej nowej inicjatywie. Mam nadzieję, że już wkrótce będę mógł się pochwalić znaczącymi przyrostami w liczbie zakupów – mówi HandelExtra.pl Dariusz Krzysztoporski, właściciel Megasam24.pl.

Na tym nie koniec zmian. Dwa tygodnie temu do oferty trafiły alkohole wysokoprocentowe, chwilę wcześniej wina i piwa. Obecnie sklep ma 1 tys. gatunków alkoholi. W lipcu oferta powiększy się o artykuły przemysłowe m.in. do domu, ogrodu, sportowe. Będzie to ok. 3-4 tys. produktów, co oznacza, że asortyment Magasam24 przekroczy 10 tys. SKU.

Sklep notuje systematyczne wzrosty. Gdy rozmawialiśmy ostatnio na początku kwietnia, firma realizowała około 1,5 tys. zamówień miesięcznie, czyli około 55 dziennie. W okolicach Wielkiej Nocy i tuż przed majówką dzienna liczba zamówień sięgała już 120. Średnia wartość koszyka wynosi 250 zł.

Sklep oferuje darmową dostawę przy zamówieniu od 100 zł, co jest rzadkością. Większość e-sklepów pobiera za usługę dowozu zamówienia od 10 do 25 zł. Kolejna: gwarancja dostawy na następny dzień, nawet gdy zamówienie zostanie złożone np. o godz. 23.59 dnia poprzedniego. Kierowcy realizują dostawy w dwóch przedziałach czasowych: 15-18 i 18-21; nie ma dostaw w godzinach rannych i wczesnopopołudniowych.

Kolejny wyróżnik sklepu to płatność odroczona bez dodatkowych opłat, czyli możliwość zapłaty za zakupy do 1 tys. zł w ciągu 30 dni od złożenia zamówienia. Jest to rozwiązanie testowane w kilku sieciach odzieżowych, w branży e-grocery jest jednak nowością. W Megasam24.pl za zakupy można też płacić na wiele sposobów, m.in. coraz popularniejszym Blikiem.

Katarzyna Pierzchała 4544 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.