Vitax

To marka z wieloletnią tradycją i nowoczesnym podejściem do komponowania smaków.

Tworzymy wyjątkowe mieszanki herbaciane, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

Wśród naszych herbatek owocowych i zielonych znajdują się zarówno te o klasycznych smakach jak Malina czy Owoce Leśne, ale również bardziej egzotyczne warianty smakowe jak Papaja z Pigwą, Żurawina z Maracują czy herbata Zielona z Mango i Acerolą. Nasze herbatki wspaniale smakują zarówno na ciepło jak i na zimno. Stanowią zdrowy i naturalny zamiennik dla słodzonych napojów i wód smakowych.

Oprócz herbatek owocowych i zielonych dysponujemy również bogatą ofertę herbatek ziołowych, z których jedna zasługuje na szczególne wyróżnienie. Jako jedyni posiadamy w ofercie Miętę Strong, którą charakteryzuje wyjątkowo mocny smak i aromat, tak ceniony przez wiele osób.

Dystrybutor: NOVI Dystrybucja Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Stefana Batorego 26
43-200 Pszczyna

Joanna Hamdan 12570 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.