Dziewiąty Aldi otwiera się we Wrocławiu

Już w środę 16 czerwca powita pierwszych klientów dziewiąty w stolicy Dolnego Śląska sklep sieci Aldi. Otworzy on swoje podwoje przy ulicy Rychtalskiej 8 w północnej części miasta.

Poza stałym asortymentem na mieszkańców codziennie czekać będą świeże produkty – owoce, warzywa oraz wypiekane na miejscu pieczywo. Z okazji otwarcia sieć zaplanowała specjalne promocje sięgające nawet do 50%, a ponadto w dniu otwarcia dla każdego klienta przewidziała drobny poczęstunek. Sieć przypomina także o trwającej wielkiej loterii, w której do wygrania jest między innymi campervan Ford Nugget i roczne pensje w wysokości 60 tys. zł.

– Dolny Śląsk i Wrocław są dla sieci Aldi bardzo ważnym regionem – mówi Marek Ostrówka, kierownik sprzedaży Aldi. – Decyzja o nowym otwarciu sklepu we Wrocławiu jest naturalną konsekwencją strategii rozwoju w tym regionie. Cieszymy się, że kolejni mieszkańcy Wrocławia będą mogli poznać nasze produkty. To właśnie dla nich codziennie dbamy o zachowanie świeżości i jakości. W naszych sklepach każdy znajdzie coś dla siebie zarówno podczas codziennych zakupów, jak i spontanicznych wizyt. Wierzymy, że Aldi spotka się tu z entuzjastycznym przyjęciem, stając się ulubionym sklepem klientów zarówno ze względu na jakość asortymentu, jak i komfort zakupów – dodaje.

Aldi Nord to sieć z ponad 100-letnią tradycją, obecna już w dziewięciu krajach europejskich, w tym w Polsce (a także w Belgii, Luksemburgu, Danii, Francji, Niemczech, Niderlandach, Portugalii i Hiszpanii).

Z okazji otwarcia, przygotowane zostały liczne promocje cenowe. Klienci odwiedzający nowy sklep sieci będą mieli okazję skorzystać z promocji na wszystkie produkty marek własnych Aldi. Promocją objęte zostaną między innymi docenione przez konsumentów w Wielkim Teście Aldi Kiełbaski Norymberskie marki HoWe, czekolada Orzechowa Château, Oliwa z oliwek Gut Bio czy sok wieloowocowy PureFruit. Dodatkowo w trakcie świętowania klienci będą mieli okazję skorzystać również z sięgającego nawet do 50% rabatu na produkty spożywcze oraz artykuły dla domu i rodziny. W dniu otwarcia dla każdego klienta sieć przewidziała drobny poczęstunek.

Pod hasłem "1001 powodów, by wygrać" sieć uruchomiła także pierwszą w swojej historii loterię konsumencką. Każdy klient, który zrobi zakupy za minimum 50 zł, zachowa dowód zakupu i zgłosi swój udział na stronie www.promocja.aldi.pl, ma szansę codziennie wygrać nagrody: 10 kart przedpłaconych o wartości 100 zł oraz 10 paczek z produktami marek własnych. Co tydzień do wygrania jest urządzenie wielofunkcyjne Thermomix tm6, a co miesiąc – roczne zakupy w Aldim o wartości 15 tys. zł. Nagrodą główną jest campervan Ford Nugget idealny na dalekie i bliskie rodzinne wyprawy, zwłaszcza w czasach pandemii oraz dwie roczne pensje, każda w wysokości 60 tys. zł. Akcja potrwa do 30 czerwca.

Nowy Aldi we Wrocławiu jest 173. sklepem sieci w Polsce. W 2021 r. sieć przyspiesza tempo rozwoju w stosunku do ubiegłego roku i planuje kolejne otwarcia. Sklep we Wrocławiu jest jedenastym sklepem otwartym od początku tego roku w Polsce oraz dziewiątym sklepem we Wrocławiu. Przygotowany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji. Łączna powierzchnia nowego sklepu wynosi około 1450 mkw.

Sklep wyposażony jest w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów.

Magdalena Weiss 3268 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.