Kibicuj z Sokołowem!

Nowa akcja promocyjna - piłkarskie gadżety i limitowane produkty.

Na nadchodzący czas wielkich piłkarskich emocji, firma Sokołów przygotowała specjalną akcję promocyjną pod hasłem „Kibicuj z Sokołowem!”.

W asortymencie pojawiły się limitowane wersje popularnych, sokołowskich przekąsek mięsnych: Kabanosów Polskich oraz Salami Chips Klasycznych. Dodatkowo, do opakowania Kabanosów Polskich oraz Foodbolówek i Kabanosków z linii Sokoliki zostały dołączone biało-czerwone tatuaże.

W ramach akcji promocyjnej, hurtownie – w zależności od liczby zakupionych produktów promocyjnych – zyskają określoną nagrodę, w postaci piłkarskich gadżetów bądź oficjalnej piłki turnieju.

Idealne dla kibiców gadżety otrzymają też klienci indywidualni, dokonujący zakupu o określonej wartości w sklepie internetowym Sokołów lub w sklepach firmowych Sokołów i Gzella.

Promocja potrwa do wyczerpania puli zapasów, jednak nie później niż do 12 lipca. 

Szczegóły akcji na stronie:
https://sokolow.pl/aktualnosci/kibicuj-z-sokolowem.

 

 

 

Joanna Hamdan 12371 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.