Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Kasztelan w nowej reklamie

W swoim najnowszym spocie Kasztelan w jeszcze bardziej metaforycznej formie i nowoczesnych ujęciach uruchamia wyobraźnię widzów, pokazując bogactwo i pełnię smaku piwa Kasztelan Jasne Pełne.

Głównym bohaterem najnowszego spotu Kasztelan Jasne Pełne jest szlachetny smak piwa. Kasztelan zaprasza widzów w metaforyczną podróż przez świat regionalnego piwa Jasnego Pełnego: „Szlachetny smak przybliżę waści”.

Jak zapewnia producent reklama podkreśla charakter marki: połączenie tradycji ze światem współczesnym, tym razem ze skupieniem na smaku kasztelańskiego trunku. Makro ujęcia piwa zostały zaplanowane tak, aby harmonijnie i intrygująco łączyć się z ujęciami pędu i zbliżeń na konia Kasztelana. Koń w polskiej kulturze jednym ze zwierząt uważanych za najszlachetniejsze, a jednocześnie bliskie człowiekowi, piękne i porywające w swoim galopie, dlatego tym razem jego rola była świadomie i celowo podkreślona.

Dopełnieniem reklamy jest muzyka, która zawsze odgrywa ważną rolę w filmach reklamowych marki – tym razem jest to unowocześnione wydanie muzyki klasycznej.

Spot będzie szeroko promowany w kanałach telewizji ogólnopolskiej i w kanałach tematycznych. Reklamę będzie wspierać również komunikacja digitalowa.

Spot w reżyserii Szymona Pawlika stworzyła agencja Brainbox, producentem jest studio filmowe Dynamo, zza kamery operował Mateusz Dziekoński, a muzykę stworzył Marek Domański. Za zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Initiative.

Joanna Hamdan 12371 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.