Lotte Wedel. Lody od E.Wedel

W większym formacie.

Marka E.Wedel przed nadchodzącymi wakacjami prezentuje kolejne nowości z lodowego portfolio.

Do szerokiego portfolio pysznych lodów E.Wedel już wkrótce dołączą lody familijne inspirowane wedlowskimi tabliczkami.
 
Lody cechuje lekka, kremowa masa lodowa i oryginalna wedlowska czekolada. Co więcej, dwie propozycje zawierają sorbet, który doda orzeźwienia w cieplejsze dni, są to warianty: śmietankowy z sorbetem truskawkowym i czekoladą mleczną oraz waniliowy z sorbetem malinowym i czekoladą gorzką.
 
Trzeci smak lodów familijnych to lody śmietankowe z Peanut Butter i czekoladą białą karmelową. Opakowania nowych lodów familijnych mają pojemność 700 ml, dzięki czemu idealnie nadają się do dzielenia z bliskimi. Ich kwadratowy pojemnik nawiązuje do designu opakowań wedlowskich tabliczek i kształtu kostki czekolady E.Wedel.
 
Miłośników lodów inspirowanych kultowymi piankami ucieszy fakt, że w tym roku do oferty E.Wedel dołączy pierwszy multipack. Opakowanie zbiorcze zawierać będzie cztery sztuki lodów Ptasie Mleczko® na patyku 90 ml o smaku waniliowym z polewą z oryginalnej wedlowskiej czekolady gorzkiej o 64% zawartości kakao. Jego design i format nawiązuje do pianek o tym samym smaku.
 
Nowości – lody familijne E.Wedel oraz multipack Ptasie Mleczko® Waniliowe – wkrótce dostępne będą w sprzedaży w wybranych sklepach.
 
Joanna Hamdan 12371 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.