Marka RL9 Roberta Lewandowskiego w Aldim

W ramach najnowszej promocji w sklepach sieci dostępny jest wybór produktów marki RL9 sygnowanych przez naszego najlepszego piłkarza.

Jak zapewnia Aldi to prawdziwa gratka dla fanów polskiego piłkarza oraz dla miłośników zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia.

Pod hasłem Niezbędnik Kibica sieć proponuje całą gamę produktów i napojów spożywczych. Wśród nich znalazły się także markowe produkty piłkarza pod marką RL9: IceTea Junior RL9, kawa ziarnista, mielona i rozpuszczalna liofilizowana, musli z płatkami owsianymi o smaku truskawki, banana i kakao, ciastko owsiane z kokosem i migdałami oraz baton musli.

Sieć zapowiada, że wkrótce w ofercie czasowej pojawią się kolejne produkty sygnowane markami rodziny Lewandowskich.

Oferta ważna jest do wyczerpania zapasów.

Wcześniej w sklepach sieci w ramach czasowej oferty dostępny był wybór tekstyliów domowych, ubrań i bielizny z wizerunkiem Roberta Lewandowskiego - komplet pościeli, body niemowlęce i piżama dziecięca.

Joanna Hamdan 12371 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.