Fantasia i Akademia Mocy Kobiet

Celem partnerstwa jest wspólne działanie na rzecz kobiet i zachęcanie ich do odkrywania swoich własnych mocy i mówienia o nich głośno.

Marka Fantasia od dawna definiuje siebie jako taką, która jest stworzona przede wszystkim dla kobiet i z myślą o kobietach.
 
W tym roku marka podjęła współpracę z Akademią Mocy Kobiet, która również realizuje misję budowania społeczności świadomych i silnych kobiet w Polsce oraz wspierania ich.
 
W ramach partnerstwa marka Fantasia wprowadza na rynek limitowaną edycję produktu – Fantasia z kulkami w różowej czekoladzie. 30% zysku ze sprzedaży tego produktu, marka przekaże na wsparcie projektu Akademii Mocy Kobiet. Dodatkowo w ramach współpracy, Akademia Mocy Kobiet przygotowała cykl edukacyjnych materiałów które będą dostępne na stronie www.fantasia.com.pl.
 
Przygotowany przez Akademię Mocy Kobiet cykl filmików ma na celu nauczenie kobiet samoakceptacji, wzmocnienia wiary w siebie i we własne możliwości oraz zdobycie przez nie nowych umiejętności.
 
Joanna Hamdan 12371 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.