Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Cin&Cin Free

Nowe bezalkoholowe musujące wina.

Ambra wprowadza do sprzedaży dwa bezalkoholowe szczepowe Cin&Cin Free Sauvignon Blanc i Cabernet Sauvignon. Zdaniem producenta zachowały one smak, aromat i charakter klasycznych win, ale nie mają procentów.

Alkohol usunięto z nich w procesie próżniowej destylacji. W warunkach znacznie obniżonego ciśnienia wino podgrzewane jest do temperatury 35°C, w której odparowuje wyłącznie alkohol. Pozwala to zachować wszystkie naturalne aromaty i smaki.

Cin&Cin Free Sauvignon Blanc charakteryzuje się delikatnym słomkowym kolorem z zielonymi refleksami. Jest aromatyczne, rześkie i owocowe. Odnajdziemy w nim nuty limonki, agrestu i słodkich owoców tropikalnych. Polecane do owoców morza, ryb oraz sałat.

Natomiast Cin&Cin Free Cabernet Sauvignon pasować będzie do makaronów z mięsnym sosem, pizzy i przekąsek. Wino charakteryzuje się rubinowym kolorem. W smaku wyczuwalne są owoce leśne, porzeczka i ciemna czekolada. Jego smak wzbogacają delikatne taniny.

Joanna Hamdan 12371 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.