Lidl-sklep.pl z dostawą do paczkomatów

Od czerwca klienci lidl-sklep.pl mogą korzystać z nowej opcji dostawy, jaką jest paczkomat firmy InPost.

Zwiększa się liczba paczkomatów montowanych przy sklepach Lidl. Obecnie znajdują się one już przy ponad 700 obiektach Lidl w całej Polsce, czyli przy większości placówek sieci. Pozwoliło to dyskonterowi zaoferować możliwość odbioru w tych automatach zamówień ze e-sklepu lidl-sklep.pl.

- Połączenie e-commerce z handlem tradycyjnym to naturalny i nieunikniony trend. Naturalne więc, że tak duża sieć jak Lidl to dostrzega szybko zagospodarowuje segment sprzedaży online, a paczkomaty InPost budują dodatkowe synergie w tym obszarze – mówi Wojciech Kądziołka, rzecznik prasowy InPostu.

Jego zdaniem lidl-sklep.pl jest dobrze dopasowany do potrzeb klientów, a nowoczesne opcje płatności plus dostawa do paczkomatów to ważne elementy strategii sprzedażowej. - Z siecią Lidl współpracujemy od kilku lat. Przy jej placówkach rozlokowaliśmy już ponad 700 paczkomatów – podkreśla.

W ofercie lidl-sklep.pl znajduje się szeroka gama produktów i akcesoriów: od ubrań Esmara i Livergy, przez meble ogrodowe Florabest, artykuły dziecięce Lupilu i Playtive, aż po narzędzia Parkside z 3-letnią gwarancją. Podczas zakupów online możemy zaopatrzyć się nie tylko we wspomniane wcześniej produkty marek własnych, ale również i te od znanych i popularnych firm. W sklepie lidl-sklep.pl klienci mogą zapłacić przelewem, BLIKiem lub kartą. Przy zamówieniu od 199 zł dostawa jest darmowa, natomiast niezależnie od wartości zakupów, klienci mogą skorzystać z bezpłatnego zwrotu.

Obok paczkomatów InPost ma także sieć lodówkomatów w Warszawie i Krakowie – łącznie w 50 lokalizacjach, uruchamia też 20 nowych we Wrocławiu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Katarzyna Pierzchała 4444 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.