Kubuś Play! Woda&Owoce

Sprawdzony skład.

Nowa kampania Kubusia podkreśla prosty skład w produktach Kubuś Play! Woda&Owoce. Wszystkie produkty z tej linii są bez dodatku cukru w trzech owocowych smakach lubianych przez dzieci.

W spocie Kubuś podkreśla, że Kubuś Play! Woda&Owoce to proste i smakowite połączenie bez dodatku cukru. Dzieci mogą sięgnąć po napój w każdej chwili, ponieważ zamknięty jest w praktycznej butelce z dzióbkiem, które dziecko zabierze ze sobą do szkoły, na podwórko i na każdą przygodę.

Kampania informuje także o nowości linii Kubuś Play! Exotic – to trzy egzotycznie owocowe propozycje: soczyste mango, słodka marakuja i  pyszna pitahaya.

Kampania jest emitowana w telewizji oraz w internecie – na platformie YouTube, VOD oraz na Facebooku, a dodatkowo na Tik Toku.

Joanna Hamdan 12371 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.