Lidl zaszczepił już pracowników

W weekend 4-6 czerwca trwały szczepienia przeciw COVID-19 dla pracowników Lidl Polska w ramach programu szczepień za pośrednictwem pracodawcy.

Proces rejestracji osób, które wcześniej zadeklarowały chęć wzięcia udziału w akcji trwa od 28 maja. Szczepienia odbywały się w Centrach Medicover lub placówce dedykowanej w weekend 4-6 czerwca.

- Już od marca zgłaszaliśmy gotowość przystąpienia do programu szczepień. Naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom oraz klientom we wszystkich sklepach sieci Lidl – mówiła tuż przed weekendem Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications, Lidl Polska. - Cieszymy się, że nadszedł czas, w którym możemy oficjalnie zagwarantować szczepienia zainteresowanym członkom naszego zespołu. Wierzymy, że takie działanie może przyczynić się do ograniczenia rozprzestrzeniania się pandemii w kraju, równocześnie zwiększając komfort zakupów oraz pracy w placówkach sieci – tłumaczyła.

Na razie nie ma danych, ile osób skorzystało z przywileju zaszczepienia się u pracodawcy.

Firma w grudniu 2020 r. zadedykowała swoim pracownikom kampanię „Jesteśmy wdzięczni”, w którym podziękowała im za pracę podczas roku, który przyniósł wiele wyzwań. Sieć zwróciła w niej uwagę na pozorne detale w pracy, które czynią ją czymś zupełnie wyjątkowym: zachowanie dystansu społecznego oraz dbanie o bezpieczeństwo, ale także uprzejmość i uśmiech. Bohaterami kampanii Lidl Polska byli ambasadorzy marki – pracownicy, którzy na co dzień pracują w sklepach, których na polskim rynku działa ponad 770.

Zdjęcie: Shutterstock

 

 

 

Katarzyna Pierzchała 4444 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.