Dostawy Pyszne.pl wkraczają do Opola

To 24. miasto w Polsce, gdzie dostawy z wybranych restauracji realizują kurierzy Pyszne.pl.

Pyszne.pl uruchamia w Opolu własną usługę dostawy jedzenia.

Serwis do zamawiania jedzenia online oferuje obsługę kurierów dedykowaną restauracjom, które nie mają własnej floty. Dzięki temu klienci będą mieli jeszcze łatwiejszy dostęp do menu opolskich restauracji, w tym sieci takich jak McDonald’s, Burger King, KFC, Pizza Hut, Pasibus oraz typowo lokalnych, takich jak Pod Wieżą Bar Marynaty Azji.

Pyszne.pl przekonuje, że jego własna flota tworzy tysiące miejsc pracy w całej Polsce poprzez "unikalny" w branży model zatrudnienia. - Nasi kurierzy są zatrudnieni, otrzymują wynagrodzenie godzinowe i są objęci ubezpieczeniami. Ich wyposażenie obejmuje również odzież dostosowaną do pory roku i plecak termiczny, który utrzymuje odpowiednią temperaturę dostarczanego jedzenia - podkreślają przedstawiciele Pyszne.pl.

Kurierzy Pyszne.pl wyposażeni są także w regularnie serwisowane rowery elektryczne lub - w przypadku korzystania z własnych pojazdów - otrzymują dodatek umożliwiający im utrzymanie ich w pełnej sprawności. Przed rozpoczęciem pracy przechodzą szkolenie z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego, które jest co pewien czas powtarzane.

Joanna Hamdan 12542 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.