Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Lidl i Biedronka toczą bitwę na piwa

Obie sieci przed zbliżającym się długim czerwcowym weekendem kuszą klientów darmowymi piwami.

I tak w Lidlu na posiadaczy aplikacji Lidl Plus czekać będzie oferta piwa w mega promocji "4 + 4 najtańsze piwa gratis". Akcją objęty jest cały asortyment piw w butelce, m.in. Tyskie, Somersby, Paulaner oraz Perlenbacher. Dodatkowo promocja obejmuje piwa bezalkoholowe i niskoprocentowe.

Aby skorzystać z nadchodzącej promocji, należy aktywować kupon w smartfonie i zeskanować aplikację Lidl Plus przy kasie w dowolnym sklepie sieci. Szczegóły promocji oraz pełna lista piw biorących udział w akcji dostępne będą w aplikacji w dniu obowiązywania kuponu.

Także Biedronka nie próżnuje. Sieć począwszy od 31 maja, zaoferuje każdemu chętnemu klientowi wyposażonemu w kartę Moja Biedronka do 28 piw gratis przy zakupie takiej samej liczby butelek.

Pierwszego dnia promocji 31 maja za zakup 9 piw Hopfe klient mógł otrzymać kolejnych 9 za darmo. Z kolei 1 czerwca gratis można otrzymać 9 piw Hardmade za zakup 9 butelek tej marki, natomiast ostatniego dnia akcji tj. 2 czerwca można dostać za darmo 10 butelek Carlsberga, o ile kupimy ich tyle samo. Maksymalny dzienny limit darmowych piw przypadający na kartę Moja Biedronka wynosi 9 sztuk 31 maja i 1 czerwca oraz 10 sztuk 2 czerwca.

Z promocji można skorzystać tylko raz dziennie: rabat na piwo przysługuje po zeskanowaniu przy kasie ważnej karty Moja Biedronka.

Oferta na wybrane piwa obowiązuje wyłącznie w trzy wyżej wymienione dni lub do wyczerpania zapasów.

To nie pierwsze tego typu promocje organizowane przez obie sieci. Podobne akcje Lidl i Biedronka przeprowadziły przed majówką.

Wtedy w Biedronce na piwoszy czekał tuzin piwa gratis, ale spośród wskazanych przez sieć marek i/lub 8 piw w cenie 4 w Lidlu, przy czym tu do wyboru były wszystkie marki.

Joanna Hamdan 12371 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.