"Wygraj dom w górach z Żywiec Zdrój"

Startuje nowa loteria marki.

Najnowsza akcja promocyjna Żywiec Zdrój realizowana pod hasłem "Wygraj dom w górach z Żywiec Zdrój" oparta jest na mechanizmie loterii paragonowej. Do udziału w niej uprawnia zakup sześciu dowolnych produktów marki Żywiec Zdrój. Otrzymany paragon należy zarejestrować na dedykowanej stronie www.loteria.zywiec-zdroj.pl i zachować.

Każdego dnia pomiędzy 1 czerwca a 30 września do wygrania jest 5 tzw. nagród natychmiastowych, każda o wartości 1 000 zł. Wielki finał, czyli losowanie laureatów nagrody głównej (położona w Beskidzie Żywieckim nieruchomość gruntowa o powierzchni 949 mkw., voucher na budowę całorocznego domku letniskowego oraz 50 000 zł), odbędzie się w dniu 8 października.

Więcej informacji na temat loterii można znaleźć na stronie internetowej pod adresem: www.loteria.zywiec-zdroj.pl, na której znajduje się specjalnie przygotowany formularz zgłoszeniowy służący do rejestracji zgłoszeń do loterii. Loteria ma zasięg ogólnopolski.

Za przygotowanie mechanizmu konkursu oraz jego egzekucję odpowiedzialna jest agencja promocyjna Smolar, za przygotowanie kreacji agencje Smolar, NAV i VMLY&R, za zakup mediów natomiast odpowiada MediaCom.

Joanna Hamdan 12371 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.