Tarczyński. Rośl-Inne Burgery Oryginalne

Tym samym firma ponownie rozszerza linię produktów roślinnych.

Firma Tarczyński wprowadza do oferty Rośl-Inne Burgery. Są one wykonane w 100% z roślin, bogate w proteiny, witaminę B12 i żelazo.

Jak zapewnia producent burgery mają charakterystyczną teksturę mięsa oraz niepowtarzalny smak. To idealna propozycja dla wegetarian, flexitarian, a przede wszystkim dla miłośników mięsa, poszukujących alternatywnych źródeł białka.

- Od początku istnienia naszej rodzinnej firmy staramy się wsłuchiwać w głosy konsumentów, dlatego na bieżąco rozwijamy naszą ofertę, by dostarczać im to, czego potrzebują. Odpowiadając na rynkowe trendy poszukiwań roślinnych zamienników mięsa, w październiku 2020 roku zrewolucjonizowaliśmy rynek kabanosów, wprowadzając w 100% roślinne produkty. Linię Rośl-Inne, w której znajdziemy kabanosy w trzech różnych wariantach – Oryginalne, Piri-Piri i 3 Ziarna, poszerzyliśmy właśnie o wegańskiego burgera - mówi Tomasz Tarczyński, członek zarządu oraz dyrektor marketingu i eksportu Tarczyński.

Joanna Hamdan 12570 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.