Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Biedronka rozdaje piwa

Przed długim czerwcowym weekendem sieć ruszyła z megapromocją złotego trunku.

Biedronka w ciągu trzech kolejnych dni, począwszy od 31 maja, zaoferuje każdemu chętnemu klientowi wyposażonemu w kartę Moja Biedronka do 28 piw gratis przy zakupie takiej samej liczby butelek.

Pierwszego dnia promocji 31 maja zakup 9 piw Hopfe będzie oznaczał otrzymanie kolejnych 9 za darmo. Następnego dnia - 1 czerwca - gratis będzie można otrzymać 9 piw Hardmade za zakup 9 butelek tej marki, natomiast ostatniego dnia akcji tj. 2 czerwca można dostać za darmo 10 butelek Carlsberga, o ile kupimy ich tyle samo. Maksymalny dzienny limit darmowych piw przypadający na kartę Moja Biedronka wynosi 9 sztuk 31 maja i 1 czerwca oraz 10 sztuk 2 czerwca.

Z promocji można skorzystać tylko raz dziennie: rabat na piwo przysługuje po zeskanowaniu przy kasie ważnej karty Moja Biedronka.

Oferta na wybrane piwa obowiązuje wyłącznie w trzy wyżej wymienione dni lub do wyczerpania zapasów. 

Joanna Hamdan 12371 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.