Blue City: do końca roku wróci normalny ruch

Rezerwujcie miejsca, kupujcie bilety, odwiedzajcie restauracje i róbcie zakupy - tak zachęca do odwiedzin warszawskie centrum handlowe Blue City, w którym po przerwie spowodowanej pandemią otwiera się rozrywka.

Na zdjęciu: Yoram Reshef, wiceprezes Blue City

Po miesiącach oczekiwania, w Blue City otworzyło już się po przerwie kino Helios, teraz wracają największy w Warszawie klub fitness FIT/One, park rozrywki TEPFactor, Time Machine Golf 3D i wkrótce pozostałe atrakcje. Prawdopodobnie w czerwcu wznowi działalność słynąca z edukacyjnych aktywności sala zabaw dla dzieci Inca Play i pokoje zagadek Team Exit.

Do swojego zewnętrznego ogródka zaprasza obecnie restauracja Street, a już 28 maja gości w swoich lokalach będą mogły przyjmować wszystkie znajdujące się na terenie centrum kawiarnie i restauracje. Wszystkie te miejsca przygotowywane są do otwarcia zgodnie z zasadami bezpieczeństwa sanitarnego i obowiązującymi przepisami. Otwarte będą również stoliki we wspólnej części restauracyjnej.

Rozrywka oraz lokale gastronomiczne będą czynne również w niedziele niehandlowe, zwane w Blue City „niedzielami rozrywkowymi”.

- Cieszymy się, że nasze centrum odżywa i zaczyna pracować pełną parą, jak przed pandemią. Zapraszamy wszystkich stęsknionych różnorodnych atrakcji. Proponowane przez nas aktywności z pewnością pomogą oderwać się od komputerów i smartfonów, zapewniając dobrą zabawę – mówi Yoram Reshef, wiceprezes Blue City.

Oscarowe hity w Heliosie

Na ponowne otwarcie kin Helios w Blue City przygotował oscarowe hity: „Obiecująca. Młoda. Kobieta.”, „Sound of metal”, „Ojciec” oraz wiele innych filmów również dla dzieci, w tym wyczekiwaną animację „Co w duszy gra”. Do kina w Blue City wracają także popularne seanse specjalne w ramach znanych i lubianych przez widzów cykli: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe, Helios na Scenie czy Kino Konesera. Ponadto od 13 czerwca kino w Blue City rozpocznie transmisję meczy Euro na wielkim ekranie. Helios oferuje również specjalną ofertę cenową. Aby zaoszczędzić nawet 9 zł, wystarczy kupić bilet na kilka dni przed planowaną wizytą w kinie.

W Blue City znów będzie można uprawiać sport. FIT/One to największy, bo liczący 5 tys. mkw. klub w Warszawie, w którym na razie będzie zachowany limit 1 osoby na 15 mkw. Na powierzchni 5000 mkw. znajduje się nowoczesna siłownia ze sprzętem treningowym firmy Life Fitness i Hammer Strenght, sale do zajęć grupowych oraz strefa wellness – z suchą sauną, łóżkami masującymi i solarium. W klubie mają się również odbywać zajęcia grupowe. FIT/One będzie czynny od godziny 6:00 rano do 24:00, co pozwali uniknąć dużej liczby ćwiczących w jednym czasie. Klub proponuje konkurencyjne ceny karnetów, a z okazji otwarcia przygotował obniżkę karnetów VIP i VIP Gold o 50 proc. Pierwszy kosztuje 59 zł, a drugi umożliwiający dostęp do wszystkich atrakcji klubu, kosztuje 79 zł.

Wróciły wszystkie sklepy

Ponadto w Blue City działają wszystkie sklepy. Niedawno do grona najemców dołączyły nowe lokale: Deni Cler, Cross Jeans i sklep Starshop. Pojawiło się nowe biuro podróży Coral Travel. Czynne są usługi. W Blue City odbywać się będą znane cykliczne imprezy takie jak Jarmark Produktów Regionalnych i Kiermasz Sztuki, a wkrótce powrócą wystawy i inne wydarzenia.

- Prognozujemy, że do końca roku wraz z coraz większą liczbą zaszczepionych osób wróci do centrów handlowych prawie normalny ruch – podsumowuje Yoram Reshef.

Blue City to centrum czwartej generacji, łączące funkcję handlową, rozrywkową i biurową. Oferuje ponad 200 sklepów, punktów gastronomicznych, usługowych i rozrywkowych, kino, klub fitness, liczne atrakcje dla dzieci oraz kilkadziesiąt wydarzeń specjalnych rocznie. Na trzech najwyższych piętrach centrum funkcjonuje strefa gastronomii i rozrywki, która jest otwarta również we wszystkie niedziele. Centrum Handlowe Blue City było wielokrotnie wyróżniane za komfort zakupów i przyjazność klientom oraz docenione za proekologiczność certyfikatem BREEAM In-Use.

 

Katarzyna Pierzchała 4524 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.