Polomarket otwiera 3 nowe sklepy

W tym tygodniu klientów sieci przywitają nowe supermarkety w Swarzewie i Sztutowie (woj. pomorskie) oraz w Sobótce (woj. dolnośląskie).

Wszystkie otwierane w najbliższych dniach supermarkety zaprojektowane są zgodnie z najnowszym konceptem sieci Polomarket. Szerokie aleje zakupowe i optymalnie dostosowanie układu regałów, mają zapewnić wysoki komfort codziennych zakupów. A wyposażenie sali sprzedaży, w szczególności w nowoczesne systemy chłodzenia, mają za zadanie zagwarantować najwyższą świeżość sprzedawanego asortymentu.

W każdej z tych inwestycji bardzo duży nacisk położono na proekologiczne rozwiązania, między innymi na nowoczesne systemy odzyskiwania energii i oświetlenie led. Sklep w Sobótce (otwarcie 25.05) posiada także panele fotowoltaiczne o mocy 50 kWP oraz łąkę kwietną. Z kolei placówki w Swarzewie (otwarcie 26.05) i Sztutowie (otwarcie 28.05) wyposażone zostały w najnowszej generacji układy chłodnicze, pozwalający na jeszcze większą oszczędności energii.

Sieć Polomarket otwiera regularnie nowe lub zmodernizowane obiekty. Tylko do końca lipca br. planowane jest uruchomienie kolejnych 6 nowych sklepów. Część z otwieranych placówek będzie wspieranych logistycznie przez najnowsze, oddane w kwietniu b.r., trzecie centrum logistyczne grupy, zlokalizowane w Swarożynie.

Polomarket to polska sieć supermarketów, którą tworzą spółki detaliczne prowadzące sklepy. W skład Grupy wchodzi również spółka logistyczna. Spółka zaczynała w 1997 r. od 27 sklepów. Dziś jest to już ponad 280 placówek na terenie całej Polski i blisko 2,5 mld obrotu netto rocznie. Miesięcznie odwiedza je prawie 9 mln klientów. Firma jest pracodawcą dającym zatrudnienie 5800 osobom.

Katarzyna Pierzchała 4524 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.