Biedronka też chce być wege

Biedronka jest partnerem startującego 24 maja Ogólnopolskiego Tygodnia Wege organizowanego przez fundację Viva!

Ogólnopolski Tydzień Wege to najstarsze wydarzenie promujące roślinną dietę i zdrowy styl życia w Polsce. Jego inicjatorem jest fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! zajmująca się walką o poprawę losu zwierząt. W tym roku wydarzenie organizowane jest już po raz piętnasty – rozpocznie się w najbliższy poniedziałek (24.05) i potrwa cały tydzień (do 30.05 włącznie). Odbędą się pokazy gotowania i spotkania z ekspertami w dziedzinie dietetyki, a także panele dyskusyjne dotyczące wpływu tego, co jemy m.in. na stan naszej planety. Podczas festiwalu będzie można także wygrać wegańskie produkty dwóch marek własnych sieci sklepów Biedronka – Be Beauty i Go Vege. Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach „Ogólnopolskiego Tygodnia Wege” jest bezpłatny.

- Ze względów bezpieczeństwa tegoroczną edycję „Ogólnopolskiego Tygodnia Wege” zdecydowaliśmy się zrealizować online, w formie bezpłatnych, ogólnie dostępnych transmisji. Będą one do obejrzenia na naszym fanpage’u - mówi Magdalena Góra, koordynatorka ogólnopolskiego Tygodnia Wege.

Z kolei Biedronka, partner wydarzenia, przygotowała z tej okazji dodatkowe promocje na produkty Go Vege – i to nie tylko dla posiadaczy karty Moja Biedronka, ale dla wszystkich klientów. Do 22.05 w sklepach sieci obowiązywać będzie promocja 2+1: przy zakupie dwóch, tych samych produktów marki Go Vege, trzeci otrzymamy za darmo. W ofercie m.in. gyros roślinny, vegeburger, hummus, deser kokosowy, curry w stylu indyjskim czy tofu.

Ilona Mrozowska 4642 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.