Herbapol-Lublin z oficjalnym sklepem na Allegro

Od kwietnia klienci mogą kupować tam produkty z pełnego portfolio firmy.

Herbapol-Lublin, producent marek Herbapol, Big-Active, Zioła Mnicha, Nasza i Herbapol Polana, rozpoczyna sprzedaż w swoim oficjalnym sklepie na Allegro. Jego uruchomienie to kolejny ważny krok w rozwoju firmy oraz istotny etap poszerzania dystrybucji.

W sklepie Herbapolu w strefie marek na Allegro dostępne są wszystkie produkty obecne w ofercie firmy, zarówno spożywcze, m.in. syropy owocowe, herbaty, napoje, dżemy, jak i wprowadzona na polski rynek w 4. kwartale 2020 roku marka kosmetyków naturalnych i suplementów diety Herbapol Polana.

Herbapol-Lublin konsekwentnie poszerza dystrybucję swoich produktów w kanale e-commerce; w 2020 roku firma uruchomiła dwie własne platformy sprzedażowe online: e-herbapol.com.pl oraz e-polana.com.

- Cieszę się, że nawiązaliśmy współpracę z największą polską platformą zakupową. Sklep Herbapolu
na Allegro umożliwia nam poszerzenie dystrybucji o kolejny kanał – obok sprzedaży stacjonarnej oraz naszych własnych sklepów internetowych. Dzięki temu jesteśmy obecni tam, gdzie klienci mogą szybko i bezpiecznie kupić swoje ulubione produkty. Jesteśmy liderem rynku spożywczego, mamy bogatą historię i ugruntowaną pozycję, ale ciągle rozwijamy firmę i naszą ofertę. Aktywność w e-commerce, w tym dołączenie do Allegro, to krok w tym kierunku. Widzimy, że klienci to doceniają i coraz chętniej korzystają z zakupów przez Internet jeśli chodzi o kategorie spożywcze - powiedział Evangelos Evangelou, prezes zarządu Herbapol-Lublin.

Kupujący będą mogli skorzystać z darmowej dostawy w ramach pakietu Allegro Smart. Dostawy będą realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL oraz do paczkomatów InPost. Sprzedaż będzie realizowana za pośrednictwem zewnętrznego dystrybutora.

Joanna Hamdan 12542 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.