Uwaga fani klocków - LEGO uruchamia własny sklep

27 maja marka LEGO otworzy w centrum handlowym Westfield Arkadia w Warszawie swój pierwszy oficjalny sklep w Polsce.

Zapowiadane przez nas już w kwietniu otwarcie nowego sklepu producenta kultowych klocków otworzy nowy rozdział w historii obecności LEGO w Polsce. – Bardzo się cieszę, że już za chwilę będziemy mogli obsługiwać klientów we własnym stacjonarnym sklepie. Taka placówka to dla nas duże wyróżnienie i potwierdzenie, że Polska jest bardzo istotnym rynkiem dla firmy – uważa Justyna Ciępka, general manager na Polskę, Ukrainę i kraje bałtyckie w LEGO. - Mamy tutaj wielu wiernych fanów, dlatego mam nadzieję, że chętnie będą nas odwiedzali. Z kolei te osoby, które nie znają nas zbyt dobrze, będą miały doskonałą okazję do bezpośredniego kontaktu z marką i wierzę, że nas polubią – dodaje.

Wizyta w sklepie z kultowymi klockami będzie z pewnością obowiązkową pozycją na liście miejsc do odwiedzania zarówno dla rodziców z dziećmi, jak i dorosłych wielbicieli marki. Punkt sprzedaży będzie się znajdować na parterze w centrum handlowym Westfield Arkadia w Warszawie. Jak się dowiedzieliśmy, odwiedzający będą mogli liczyć na zupełnie nowe doświadczenia związane z marką.

W sklepie o powierzchni 285 mkw. znajdą nie tylko szeroki wybór zestawów czy miejsce do zabawy klockami, ale także będą mogli jeszcze bardziej doświadczyć świata LEGO za pomocą specjalnego ekranu, na którym minifigurki będą naśladować każdy ich ruch. W sklepie będzie można również kupić limitowane serie i zestawy niedostępne w innych kanałach sprzedaży np. zestaw LEGO F.R.I.E.N.D.S Apartments (nr 10292), który swoją oficjalną premierę będzie mieć 1 czerwca.

Z okazji otwarcia na odwiedzających czekać będą także specjalne okazje. Do 5 czerwca do każdego zakupu powyżej 530 zł otrzymają oni w prezencie zestaw Otwarcie sklepu LEGO (nr 40145), a do 31 maja pierwsze 250 osób, które zrobią zakupy za kwotę powyżej 330 zł, otrzymają figurkę pracownika sklepu LEGO z limitowanej kolekcji ze specjalnym elementem z napisem „ LEGO Store Warszawa”.

Uruchomienie nowego sklepu zbiega się w czasie ze zbliżającym się Dniem Dziecka, dlatego duńska marka postanowiła także zadbać o aktywną rozrywkę nie tylko dla najmłodszych, ale i całych rodzin. W dniach 27-30 maja na Polu Mokotowskim w Warszawie staną specjalne figury zbudowane z klocków LEGO. Podczas spaceru wystarczy je odszukać i ułożyć hasło z liter, które będą przy konstrukcjach. Po odgadnięciu hasła będzie można odebrać nagrodę w oficjalnym sklepie LEGO w Westfield Arkadia (do wyczerpania zapasów).

Katarzyna Pierzchała 4524 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.