HalfPrice otwiera kolejne salony

20 maja nowy sklep tej nowej w Polsce sieci zostanie otwarty w Centrum Handlowym Platan w Zabrzu.

Modna odzież, obuwie, akcesoria, kosmetyki, a także zabawki oraz artykuły dekoracji i wyposażenia wnętrz – wiele produktów znanych marek, w cenach obniżonych nawet o 80% – to asortyment najnowszego najemcy Centrum Handlowego Platan.
 
HalfPrice to pierwszy najemca segmentu off-price w galerii. Salon sieci, o powierzchni 982 mkw. znajduje się na parterze obiektu. Lokal podzielony jest na sekcje tematyczne, a proste, jasne meble i ekspozytory pozwalają skoncentrować uwagę na prezentowanych produktach. Kolekcja marek dostępnych w sklepach sieci będzie stale powiększana.
 
- Dzięki skali przedsięwzięcia, jakim jest otwarcie kilkudziesięciu salonów HalfPrice, klienci mogą liczyć na bardzo zróżnicowaną ofertę – będzie ona uzupełniana kilka razy w tygodniu. Jestem przekonana, że nasze portfolio zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednych poszukiwaczy okazji, a jasny i przejrzysty układ sklepu będzie sprzyjał satysfakcjonującym zakupom - dodaje Joanna Czyżewska, dyrektor sprzedaży HalfPrice.
 
Debiutowi sieci HalfPrice towarzyszy kampania, której twarzą została modelka Anna Jagodzińska.

Pierwsze pięć sklepów pod szyldem HalfPrice wystartowało 4. maja we wrocławskim centrum handlowym Wroclavia, szczecińskiej Galaxy, Galerii Północnej w Warszawie, tyskim Gemini Park oraz polkowickim Parku Handlowym, gdzie były prowadzone testy nowego konceptu. Jeszcze w tym samym miesiącu kolejne sklepy sieci pojawią się w: Opolu, Kielcach, Olsztynie i Bielsku-Białej.

Jak zapowiadają przedstawiciele Grupy CCC - do której należy sieć - w tym roku w Polsce powstanie około 60 sklepów stacjonarnych nowej marki, a jesienią klienci HalfPrice będą mogli zrobić zakupy także przez internet.
 
Joanna Hamdan 12542 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.