Maxim w Legionowie: wkrótce ruszy rozbudowa

Już niedługo legionowski Dom Handlowy Maxim zmieni swoje oblicze. Dzięki uchwalonemu nowemu miejscowemu planu zagospodarowania przestrzennego, właściciel obiektu ruszy z jej rozbudową.

Galeria Maxim po rozbudowie będzie największym centrum handlowym w dynamicznie rozwijającym się podwarszawskim mieście - Legionowie. Obiekt zostanie zmodernizowany tak, aby tworzyć spójność z dobudowywanym do niej parkiem handlowym.

W całym projekcie na powierzchni najmu ponad 10 tys. mkw. znajdzie się ok. 35 sklepów znanych marek sieciowych i lokalnych, urozmaicona oferta modowa i gastronomiczna, supermarket, klub fitness oraz kawiarnie i punkty usługowe. Do dyspozycji klientów zostanie oddany parking na ok. 250 miejsc.

Jak na razie znajdują się tu takie sklepy jak Biedronka, RTV Euro AGD, Inmedio, Jawa, IQOS, Step Buty, a także apteka, jubiler, biuro podróży, Zdrofit, sklep z zabawkami, akcesoria telefoniczne, imprezowe, biuro podróży, salon gier, bankomaty.

Inwestor - spółka PIR - jest przekonany, że atrakcyjna lokalizacja galerii w centrum miasta przy ulicy Siwińskiego w pobliżu urzędu miasta, przy największym targowisku miejskim i w otoczeniu osiedli mieszkaniowych zapewni rozległą strefę zasięgu i wysoką odwiedzalność galerii przez mieszkańców miasta i całego powiatu - liczącego ok. 115 tys. osób.

Jak na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie rozpocznie się rozbudowa oraz kiedy planowany jest jej koniec. Na razie nowy miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego zezwala na rozbudowę galerii. Za koncepcję komercyjną i wynajem odpowiada firma Mallson Polska.

 

 

Katarzyna Pierzchała 4524 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.