Oki C650

Najmniejsza na rynku kolorowa drukarka A4.

OKI C650 to najmniejsza na rynku, wysokowydajna, kolorowa drukarka A4 gwarantująca wysoką jakość, niezawodność i szybki zwrot z inwestycji.

Pomaga firmom z branży detalicznej w tworzeniu komunikacji wizualnej dostosowanej do ich bieżących potrzeb, umożliwiając błyskawiczne reagowanie na zmieniające się warunki i wymagania klientów.

Razem z oprogramowaniem The Design Hub, będącym centrum projektowym, zapewnia ona kompleksowe rozwiązanie w zakresie tworzenia i drukowania w pełni spersonalizowanej profesjonalnej komunikacji wizualnej. Można tworzyć we własnym zakresie, na żądanie, za pomocą kilku prostych kliknięć, wiele różnych materiałów od naklejek oznakowania dystansu społecznego, po banery, ulotki, czy cenówki.

Dzięki unikalnej, kompaktowej konstrukcji pozwalającej na oszczędzania miejsca, bez problemu zmieści się na biurku w punkcie sprzedaży lub na jego zapleczu. W związku z tym idealnie sprawdzi się ona w zatłoczonych i ruchliwych sklepach, ograniczonych przestrzeniach i punktach handlowych z wysokim czynszem za wynajem lokalu.

www.oki.com/pl

Joanna Hamdan 12361 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.